HARMONOGRAM

ŽÁDOST O RUKU

ZÁSNUBY

O svatbě jsme nikdy moc nemluvili, oba jsme si vědomi, že organizace zabere hodně času, a veškerou energii jsme vynákládali do něčeho jiného. Valentýn? To byl vždy pro nás jen další den v kalendáři. Nicméně letošní tzv. "svátek zamilovaných" byl opravdu jiný. Pavel se objevil doma s krásnou kyticí. Říkám si: “Co provedl?” Uvnitř byla vložená obálka. Pavel ale nikdy nepíše přání!? Taky uvnitř nic napsané nebylo, jen samotný další papír. Letos začíná být Valentýn zábavný, co na mě asi Pavlík chystá?

Kytice mi udělala velkou radost, ale informace na papírku ještě větší, jedeme na Maledivy! A už za měsíc jsme odlétali do ráje, těšili jsme se, že si odpočineme a budeme spolu.

VÍCE

ČASOVÝ HARMONOGRAM

SVATEBNÍHO DNE
 • 13:00-15:00

  Vítání svatebních hostů, ubytování
  (13:00 odjezd autobusu pro zájemce o zajištění přepravy z Prahy)
 • 15:30

  Obřad
 • 16:30

  Společné fotografování
 • 17:00

  Novomanželský přípitek
 • 17:30

  Raut
 • 18:30

  1. Novomanželský tanec, zábavný program
  (ještě připravujeme, bude upřesňen)
 • 02:00

  Odjezd autobusu ze zámku

DARY

VĚNOVÁNO Z DOBRÉHO SRDCE A Z ČISTÉ LÁSKY

Drazí svatební hosté,

tuto akci vnímáme jako skvělou příležitost setkat se za příjemných okolností a dobře se pobavit. Nikoho z Vás nechceme obírat o čas a stresovat starostmi „Kde sehnat vhodný svatební dar, a který by byl vlastně vhodný?“.

Společnou domácnost máme již dlouho, ujišťujeme Vás tedy, že různých věcí máme nadbytek a nic nepostrádáme. Největší radostí pro nás bude pobavit se s Vámi v náš velký nedělní den, takže hlavně přijďte. Pokud nám ovšem i přes výše uvedené chcete nějakým způsobem zpříjemnit další život, můžete nám například přispět symbolickou částkou na svatební cestu, popřípadě donést lahev nějakého kvalitního rumu z karibských oblastí, ze kterých si možná časem začneme budovat sbírku. Ke každému z Vás, kterého jsme pozvali, jsme si v průběhu let z různých důvodů vytvořili osobní vztah a proto se na Vás těšíme.